
Тормозной диск передний Ferodo AUDI A6 05/04- A6
4 118 ₴
- Готово к отправке
- Код: DDF1238C-1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Вага | 11,26 кг |
| Висота | 59,4 мм |
| Висота паковання | 8,8 см |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Довжина паковання | 35 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 347 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 28 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Поверхня | з покриттям |
| Пусковий момент | 120 Н·м |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Ширина паковання | 35 см |
Оригінальні номери
- AUDI 4F0615301F, 4F0615301G
- VAG 4F0615301G
Застосовність
- AUDI A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), A6 Allroad C6 (4FH)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | DDF1238C-1 |
| Производитель | Ferodo |
| Состояние | Новое |
| Высота | 59.4 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 30 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 |
Информация для заказа
- Цена: 4 118 ₴


