
Тормозные колодки барабанные FERODO SUBARU FORESTER 2.0 2.5 98-02,IMPREZA 1.6-2.0
1 476 ₴
- Готово к отправке
- Код: FSB673
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Вага | 1,28 кг |
| Висота паковання | 8,6 см |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 170 мм |
| Довжина паковання | 20 см |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина паковання | 13 см |
| Якість | 1127F |
Оригінальні номери
- SUBARU 26257AA060, 26298AA020, 26298AA030, 26694AE010, 26694AE020, 26694AE030, 26694AE050, 26694AG000, 26694FE000, 26698AC000, 26698AC010, 26706AE030, 26706AE040, 26706AE050
Застосовність
- SUBARU BRZ, FORESTER (SF_), FORESTER (SG_), IMPREZA Купе (GFC), IMPREZA Ліфтбек (GC), IMPREZA Універсал (GF), IMPREZA Ліфтбек (GD), IMPREZA Універсал (GG), LEGACY I (BC), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ), LEGACY II (BD), LEGACY II Універсал (BG), LEGACY III (BE), LEGACY III Універсал (BH), LEGACY IV (BL), LEGACY IV Універсал (BP), LEGACY V (BM), LEGACY V Універсал (BR), LEGACY OUTBACK (BG), OUTBACK (BE, BH), OUTBACK (BL, BP), OUTBACK (BR)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Барабанные |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | FSB673 |
| Производитель | Ferodo |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 32 мм |
| Внутренний диаметр барабана | 170 мм |
| Совместимость с маркой | Subaru |
| Совместимость с моделью | Forester, BRZ, Impreza, Legacy Outback, Legacy, Outback |
Информация для заказа
- Цена: 1 476 ₴


