
Тормозная жидкость 1л (DOT 4 ESP) Ferodo
567 ₴
- Готово к отправке
- Код: FBL100
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| DIN/ISO | DOT 3; DOT 4; SAE J1 |
| Висота паковання | 25,3 см |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з ABS |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з ESP |
| Довжина паковання | 21 см |
| Клас в’язкості SAE | 700 |
| Місткість | 1 л |
| Объем | 1 |
| Специфікація | ESP DOT 4 Synthetic |
| Специфікація за DOT | DOT 4 |
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання | 265 °C |
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини | 172 °C |
| Тип | DOT 4 ESP |
| Тип паковання | Пляшка |
| Ширина паковання | 39,1 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем жидкости | 1 л |
| Страна производитель | Германия |
| Вид жидкости | DOT 4 |
| Производитель | Ferodo |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴


