
Тормозные колодки Volkswagen Audi
4 528 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1553
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23885, 23896, 23897
|
|
Висота [мм]:
|
72,6, 72.6
|
|
Гальмівна система:
|
Тільки в поєднанні зі сталевими гальмівними дисками, Чи не для карбон-керамічних гальмівних дисків
|
|
Довжина [мм]:
|
193.2
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Тип датчика зносу:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
20.3 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
193,2
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1553 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 72.6 мм |
| Ширина | 193.2 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | A6, Phaeton, A8 |
Информация для заказа
- Цена: 4 528 ₴


