
Тормозные колодки Opel
1 254 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1300
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21862
|
|
Висота [мм]:
|
52,8, 52.8
|
|
Довжина [мм]:
|
156.4
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
18.1 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
156,4
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1300 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 52.8 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Толщина | 18.1 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Calibra, Kadett, Vectra, Combo |
Информация для заказа
- Цена: 1 254 ₴


