
Тормозные колодки Opel
1 295 ₴
- Готово к отправке
- Код: 685.02
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23052, 23053, 23054, 23055, Bpm0685.02, Pca068502
|
|
|
Вага [кг]:
|
0.838
|
|
|
Висота [мм]:
|
42,7, 42.7
|
|
|
Гальмівна система:
|
Bosch
|
|
|
Довжина [мм]:
|
104.8
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина 1 [мм]:
|
16
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0685.02 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 104.8 мм |
| Высота | 42.7 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16 мм |
| Толщина внешней накладки | 17 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Zafira |
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴


