
Тормозные колодки Ford
2 031 ₴
- Готово к отправке
- Код: 772.12
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23434, 23435, 23840, 23841
|
|
|
Висота [мм]:
|
64,1
|
|
|
Гальмівна система:
|
Bosch
|
|
|
Довжина [мм]:
|
168.5
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
18.5 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
168,5, 64.13
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | OPTIMAL |
| Код запчасти | 772.12 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 18.5 мм |
| Ширина | 168.5 мм |
| Высота | 64.1 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
Информация для заказа
- Цена: 2 031 ₴


