
Тормозные колодки Nissan Opel Renault
1 913 ₴
- Готово к отправке
- Код: 834.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm0834.20, Pca083420
|
|
|
Вага [кг]:
|
2.024
|
|
|
Висота [мм]:
|
62,4, 62.4
|
|
|
Гальмівна система:
|
Girling
|
|
|
Довжина [мм]:
|
144.2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
18 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0834.20 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 144.2 мм |
| Высота | 62.4 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, Vivaro, Primastar |
Информация для заказа
- Цена: 1 913 ₴


