
Тормозные колодки Peugeot Fiat
2 068 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1275.12
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm1275.12, Pca127512
|
|
|
Висота [мм]:
|
69,1, 69.1
|
|
|
Гальмівна система:
|
Brembo
|
|
|
Довжина [мм]:
|
169.1
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Тип датчика зносу:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
19 мм
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 1275.12 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 169.1 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 69.1 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Ducato, Boxer |
Информация для заказа
- Цена: 2 068 ₴


