
Тормозные колодки Chrysler Citroen Peugeot Mitsubishi Jeep Dodge
1 915 ₴
- Готово к отправке
- Код: 804.31
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm0804.31, Pca080431
|
|
|
Вага [кг]:
|
1.665
|
|
|
Висота [мм]:
|
55
|
|
|
Гальмівна система:
|
Akebono
|
|
|
Довжина [мм]:
|
144.8
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
1
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
16 мм
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0804.31 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 144.8 мм |
| Высота | 55 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Compass, ASX, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
Информация для заказа
- Цена: 1 915 ₴


