
Тормозные колодки Citroen Peugeot Fiat Opel
1 621 ₴
- Готово к отправке
- Код: 858.32
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23705, 23706, 23979, 23982, Bpm0858.32, Pca085832
|
|
|
Висота [мм]:
|
53,3, 53.3
|
|
|
Довжина [мм]:
|
123
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Тип датчика зносу:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
17.8 мм
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0858.32 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 123 мм |
| Высота | 53.3 мм |
| Толщина | 17.8 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Совместимость с моделью | MiTo, Linea, 500 C, Bravo, Corsa, E-Mehari, Punto, Nemo, Grande Punto, 500 |
Информация для заказа
- Цена: 1 621 ₴


