
Тормозные колодки Audi Volkswagen Seat Skoda
1 261 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1516.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
25008, 25010, Bpm1516.10, D1761a-8996, Pca151610
|
|
|
Висота [мм]:
|
61,2, 61.2
|
|
|
Гальмівна система:
|
Ate
|
|
|
Довжина [мм]:
|
123
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
16.2 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 1516.10 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 123 мм |
| Толщина | 16.2 мм |
| Высота | 61.2 мм |
| Высота внешней накладки | 56.2 мм |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, Touran, A3, Leon, TT, Golf, Passat |
Информация для заказа
- Цена: 1 261 ₴


