
Тормозные колодки Audi Volkswagen
1 714 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0631.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21945, Bpm0631.10, D780-7648, Pca063110
|
|
Вага [кг]:
|
1.533
|
|
Висота [мм]:
|
69,5, 69.5
|
|
Гальмівна система:
|
Girling
|
|
Довжина [мм]:
|
119
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
19.4 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0631.10 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 119 мм |
| Высота | 69.5 мм |
| Толщина | 19.4 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A4, Lupo |
Информация для заказа
- Цена: 1 714 ₴


