
Тормозные колодки Volvo Toyota Mitsubishi
1 666 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0590.02
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21920, 21983, Bpm0590.02, D1494-8694, Pca059002
|
|
Вага [кг]:
|
1.373
|
|
Висота [мм]:
|
72,7, 72.7
|
|
Гальмівна система:
|
Girling
|
|
Довжина [мм]:
|
130
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина 1 [мм]:
|
15.6
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0590.02 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 72.7 мм |
| Толщина внутренней накладки | 15.6 мм |
| Толщина внешней накладки | 14.8 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | V40, S40, Carisma, Space Star, Colt |
Информация для заказа
- Цена: 1 666 ₴


