
Тормозные колодки Volkswagen Seat
1 283 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0134.50
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
20168, 20901, Bpm0134.50, D696-7570, Pca013450
|
|
|
Вага [кг]:
|
1.287
|
|
|
Висота [мм]:
|
69,6, 69.6
|
|
|
Гальмівна система:
|
Girling
|
|
|
Довжина [мм]:
|
119.3
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
16 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0134.50 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 119.3 мм |
| Высота | 69.6 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Lupo, Polo, Golf, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 1 283 ₴


