
Тормозные колодки Mercedes
2 468 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0769.02
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm0769.02, D847a-7960, Pca076902
|
|
Вага [кг]:
|
1.963
|
|
Висота [мм]:
|
71,5, 71.5
|
|
Гальмівна система:
|
Brembo
|
|
Довжина [мм]:
|
117.8
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Тип датчика зносу:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
16.8 мм
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0769.02 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 117.8 мм |
| Высота | 71.5 мм |
| Толщина | 16.8 мм |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, C-Class, SL |
Информация для заказа
- Цена: 2 468 ₴


