
Тормозные колодки Peugeot
1 118 ₴
- Готово к отправке
- Код: 156300
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm1563.00, Pca156300
|
|
Висота [мм]:
|
42,5, 42.5
|
|
Гальмівна система:
|
Ate
|
|
Довжина [мм]:
|
123.1
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
15.5 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 156300 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 123.1 мм |
| Толщина | 15.5 мм |
| Высота | 42.5 мм |
| Высота внешней накладки | 46 мм |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Peugeot |
| Совместимость с моделью | 308 |
Информация для заказа
- Цена: 1 118 ₴


