
Тормозные колодки Mercedes
1 309 ₴
- Готово к отправке
- Код: 709.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21898, 21899, Bpm0709.10, D873-7748, Pca070910
|
|
Вага [кг]:
|
0,8, 0.798
|
|
Висота [мм]:
|
78,1, 78.18
|
|
Гальмівна система:
|
Ate/teves
|
|
Довжина [мм]:
|
63.7
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
15.3 мм
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0709.10 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 63.7 мм |
| Высота | 78.1 мм |
| Толщина | 15.3 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Назначение | Задние колеса |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLC-Class, C-Class, SL |
Информация для заказа
- Цена: 1 309 ₴


