
Тормозные колодки Mazda
1 246 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1677
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
22332, 22333, D1846-9073, Pca167700
|
|
|
Висота [мм]:
|
42,8, 42.8
|
|
|
Довжина [мм]:
|
112.2
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
4
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
14.5 мм
|
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 167700 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 112.2 мм |
| Толщина | 14.5 мм |
| Высота | 42.8 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Число индикаторов износа | 4 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
Информация для заказа
- Цена: 1 246 ₴


