
Тормозные колодки Lacetti Chevrolet Daewoo
1 201 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1048.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
Bpm1048.10, D1315-7939, Pca104810
|
|
|
Висота [мм]:
|
38,9, 38.9
|
|
|
Довжина [мм]:
|
103.8
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
14.6 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 1048.10 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 103.8 мм |
| Толщина | 14.6 мм |
| Высота | 38.9 мм |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Nubira, Gentra, Lacetti |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴


