
Тормозной диск
3 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: FCR312A
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FCR312A |
| Стан | Новий |
| Висота | 93 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056 ₴


