
Тормозной диск Audi
2 091 ₴
- Готово к отправке
- Код: DDF324
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Вага [кг]:
|
12,828, 12.7
|
|
Висота [мм]:
|
46,2, 46.2
|
|
Висота упаковки [см]:
|
9.3
|
|
Довжина упаковки [см]:
|
28.5
|
|
Діаметр [мм]:
|
288
|
|
Діаметр отвору [мм]:
|
68
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
112
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
112
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
68
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
288
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
5
|
|
Момент затяжки [Нм]:
|
110, 120
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
13
|
|
Одиниця виміру:
|
комплект
|
|
Особливості виконання 8:
|
без гвинтів
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
Тип гальмівного диска:
|
|
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
15
|
|
Ширина упаковки [см]:
|
28.5
|
|
вид деталі:
|
|
|
перевірочне значення:
|
R90 Homologated
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | DDF324 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 46.2 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 15 мм |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6, 100, A4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 091 ₴


