
Тормозные колодки Ferodo Kia
1 620 ₴
- Готово к отправке
- Код: FDB4408
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
24320, 24320;24321;24322, 24321, 24322
|
|
Вага [кг]:
|
0.706, 0.734
|
|
Висота 1 [мм]:
|
41.4
|
|
Висота упаковки [см]:
|
4.4
|
|
Гальмівна система:
|
Mando
|
|
Довжина [мм]:
|
93.2
|
|
Довжина упаковки [см]:
|
13.2
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина 1 [мм]:
|
15.6
|
|
Ширина [мм]:
|
41.4
|
|
Ширина упаковки [см]:
|
9
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FDB4408× Hyundai/Kia 58302 1HA00 Hyundai/Kia 58302 1HA10× |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 16.1 мм |
| Ширина | 93.2 мм |
| Высота | 41.4 мм |
| Толщина внутренней накладки | 15.6 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Ceed, Pro Ceed |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


