
Тормозные колодки Ferodo BMW
2 133 ₴
- Готово к отправке
- Код: FDB4670
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
25307, 25308
|
|
Вага [кг]:
|
0.928, 0.998
|
|
Висота 1 [мм]:
|
45.3
|
|
Висота упаковки [см]:
|
6.2
|
|
Гальмівна система:
|
Bosch
|
|
Довжина [мм]:
|
123
|
|
Довжина упаковки [см]:
|
16,8
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
17.3 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
45.3
|
|
Ширина упаковки [см]:
|
9.7
|
|
датчик зносу:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FDB4670 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 17.3 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Высота | 45.3 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Комплектация колодок | С фиксатором поршня |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 2 133 ₴


