
Тормозной диск Ferodo Suzuki
2 556 ₴
- Готово к отправке
- Код: DDF1635C
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Вага [г]:
|
14,299
|
|
|
Вага [кг]:
|
13.57, 14.3
|
|
|
Висота [мм]:
|
49
|
|
|
Висота упаковки [см]:
|
11
|
|
|
Довжина упаковки [см]:
|
30
|
|
|
Діаметр [мм]:
|
294,5
|
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
114.3
|
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
62
|
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
294
|
|
|
Момент затяжки [Нм]:
|
95
|
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
23
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
|
Тип гальмівного диска:
|
||
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
25
|
|
|
Ширина упаковки [см]:
|
30
|
|
|
вид деталі:
|
||
|
поверхня:
|
З покриттям
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | DDF1635C |
| Состояние | Новое |
| Высота | 49 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Совместимость с маркой | Suzuki |
| Совместимость с моделью | Grand Vitara |
Информация для заказа
- Цена: 2 556 ₴


