
Сальник Citroen Peugeot
433 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81-34457-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Внутрішній діаметр [мм]:
|
64
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
88
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Fpm (fluor-kautschuk), Асм (поліакрилових каучук)
|
|
Розташування в авто:
|
Спереду
|
|
Тип кручення:
|
праве кручення
|
|
Тип сальника вала:
|
A SL
|
|
Ширина [мм]:
|
6
|
|
вид деталі:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Victor Reinz |
| Код запчасти | 81-34457-00 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Фторкаучук |
| Внутренний диаметр | 64 мм |
| Внешний диаметр | 88 мм |
| Высота | 6 мм |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Jumper, XM, Boxer, 605 |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴


