
Прокладка ГБЦ Mercedes
2 290 ₴
- Готово к отправке
- Код: 626.904
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Діаметр [мм]:
|
82,9, 82.9
|
|
|
Тип прокладок:
|
||
|
додатково необхідні артикули (номер артикулу):
|
132.180, ZKS: 132.180
|
|
|
конструкція прокладка:
|
Прокладка металева ущільнююча
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ELRING |
| Код запчасти | 626.904 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 0.6 мм |
| Толщина после затяжки | 0.6 мм |
| Диаметр | 82.9 мм |
| Материал | Многослойная сталь |
| Количество слоев прокладки | 3 |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
Информация для заказа
- Цена: 2 290 ₴


