
Прокладка ГБЦ Citroen Peugeot Ford Mazda Toyota
1 798 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100.44
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Виставлення зазору поршнів від [мм]:
|
0.876
|
|
Виставлення зазору поршнів до [мм]:
|
0.983
|
|
Діаметр [мм]:
|
75, 75,0
|
|
Кількість пазів / отворів:
|
5
|
|
Тип прокладок:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
1.45 мм
|
|
додатково необхідні артикули (номер артикулу):
|
330.390, ZKS: 330.390
|
|
конструкція прокладка:
|
Прокладка металева ущільнююча
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ELRING |
| Код запчасти | 100.440 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.45 мм |
| Толщина после затяжки | 1.45 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Проекция поршня от | 0.876 мм |
| Проекция поршня до | 0.983 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Материал | Многослойная сталь |
| Количество слоев прокладки | 3 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota, Ford, Mazda |
| Совместимость с моделью | Nemo, 1007, Fusion, 307, 107, 206, 207, Xsara, C2, C3, Figo, Fiesta, C1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 798 ₴


