
Прокладка ГБЦ BMW
3 637 ₴
- Готово к отправке
- Код: 428.44
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Виставлення зазору поршнів від [мм]:
|
0.72
|
|
Виставлення зазору поршнів до [мм]:
|
0.83
|
|
Діаметр [мм]:
|
84,5, 84.5
|
|
Кількість пазів / отворів:
|
1
|
|
Тип прокладок:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
1.45 мм
|
|
додатково необхідні артикули (номер артикулу):
|
802.801, ZKS: 802.801
|
|
конструкція прокладка:
|
Прокладка металева ущільнююча
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ELRING |
| Код запчасти | 428.440 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.45 мм |
| Проекция поршня от | 0.72 мм |
| Проекция поршня до | 0.83 мм |
| Диаметр | 84.5 мм |
| Материал | Многослойная сталь |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X3, X5, 3, 7-Series |
Информация для заказа
- Цена: 3 637 ₴


