
Сальник клапана Hyundai Kia Toyota Subaru Mitsubishi Lexus
121 ₴
- Готово к отправке
- Код: 864.110
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
10,3, 10.3
|
|
|
Діаметр 1 [мм]:
|
6
|
|
|
Діаметр 2 [мм]:
|
10.8
|
|
|
Діаметр 3 [мм]:
|
13.6
|
|
|
Діаметр стрижня клапана [мм]:
|
6
|
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
13.6
|
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Fpm (fluor-kautschuk)
|
|
|
вид деталі:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ELRING |
| Код запчасти | 864.110 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 10.8 мм |
| Внешний диаметр | 13.6 мм |
| Высота | 10.3 мм |
| Материал | Фторкаучук |
| Совместимость с маркой | Lifan, Lexus, Toyota, Suzuki, Subaru, Honda, Hyundai, Geely, Kia |
| Совместимость с моделью | 620, S Coupe, IS, Solara, Jimny, Sonata, Elantra, Supra, Sportage, Picnic, LC Cross, ES, PU, Land Cruiser, 520i, Camry, Lantra, Carens, Carnival, Pro Ceed, CB, Ceed, Celica, Cerato, 320, LS, Tiburon, Previa, Magentis, RAV4, BL, Accent, Rio, Getz, Tucson, CK, SVX, Matrix, Highway, 4Runner, Aristo, Grandeur, GS, 520, MK, Corolla, Corona, GC6, Coupe, Avensis, Santa Fe, MR, MR2, I30, HiAce, Hilux, Ignis |
Информация для заказа
- Цена: 121 ₴


