
Сальник Toyota Lexus
2 097 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81-54087-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Внутрішній діаметр [мм]:
|
78
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
110
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Fpm (fluor-kautschuk)
|
|
Розташування в авто:
|
З боку коробки передач
|
|
Тип кручення:
|
лівою кручення
|
|
Тип сальника вала:
|
A SL
|
|
Ширина [мм]:
|
8,5, 8.5
|
|
вид деталі:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Victor Reinz |
| Код запчасти | 81-54087-00 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Фторкаучук |
| Внутренний диаметр | 78 мм |
| Внешний диаметр | 110 мм |
| Высота | 8.5 мм |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Corolla, Auris, NX, RAV4, Avensis, Prius, Yaris, C-HR |
Информация для заказа
- Цена: 2 097 ₴


