
Сальник BMW
1 010 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81-39391-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Внутрішній діаметр [мм]:
|
45
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
75
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Ptfe (політетрафлуороетілен) / fpm (фтор-каучук)
|
|
Розташування в авто:
|
Спереду
|
|
Тип кручення:
|
праве кручення
|
|
Тип сальника вала:
|
A SL2
|
|
Ширина 2 [мм]:
|
13.5
|
|
Ширина [мм]:
|
13,5, 20
|
|
вид деталі:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Victor Reinz |
| Код запчасти | 81-39391-00 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Внешний диаметр | 75 мм |
| Высота | 20 мм |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5, X6, 7-Series |
Информация для заказа
- Цена: 1 010 ₴


