
Сальник Ford Volvo Mitsubishi Citroen Peugeot
462 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81-36557-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Victor Reinz |
| Код запчасти | 81-36557-00 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 42 мм |
| Внешний диаметр | 62 мм |
| Высота | 7 мм |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Land Rover, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Lancia, Jaguar, Suzuki, Fiat, Ford |
| Совместимость с моделью | Boxer, DS5, XF, 307, 308, xf sportbrake, Jumper, Jumpy, C-Crosser, C-Max, Outlander, RCZ, C4, C5, C30, C70, Kuga, Traveller , Expert, 4007, 407, Focus, Freelander, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, Range Rover Evoque, Grand Vitara, C6, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Proace, Discovery Sport, Scudo, 607 |
Информация для заказа
- Цена: 462 ₴


