
Сальник распредвала Honda Ford Fiat
372 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81-35623-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Victor Reinz |
| Код запчасти | 81-35623-00 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Фторкаучук |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Высота | 7 мм |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Honda, Fiat, Ford |
| Совместимость с моделью | Doblo, Brava, Bravo, Brera, Jazz, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, 159 , Punto, Linea, 500 C, Tipo, Civic, 4C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Fiorino, HR-V, Delta |
Информация для заказа
- Цена: 372 ₴


