
Радиатор отопителя
3 664 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54338
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54338 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 205 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, AMG GT, C-Class, SLS AMG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 664 ₴


