
Радиатор охлаждения двигателя Seat Skoda Volkswagen
4 840 ₴
- Готово к отправке
- Код: 53021
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
430
|
|
Товщина [мм]:
|
23
|
|
Ширина [мм]:
|
413
|
Характеристики
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 23 мм |
| Довжина решітки | 430 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | з вентилятором |
| Ширина решітки | 415 мм |
Оригінальні номери
- SEAT 6Q0121201HA, 6Q0121253, 6Q0121253BT, 6Q0121253K, 6QE121253
- SKODA 6Q0121201HA, 6Q0121253, 6Q0121253BT, 6Q0121253K, 6QE121253
- VW 6Q0121201HA, 6Q0121253, 6Q0121253BT, 6Q0121253K, 6QE121253
Застосовність
- SEAT CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), TOLEDO IV (KG3)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), FABIA III (NJ3), FABIA III Універсал (NJ5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J)
- VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), POLO (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO V (6R1, 6C1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 53021 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Длина ядра радиатора | 430 мм |
| Ширина ядра радиатора | 415 мм |
| Глубина ядра радиатора | 23 мм |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Skoda |
Информация для заказа
- Цена: 4 840 ₴


