
Радиатор охлаждения масла NRF Citroen Peugeot Ford Mazda Mitsubishi BMW
2 627 ₴
- Готово к отправке
- Код: 31333
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
94
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Алюміній
|
|
Тип системи охолодження:
|
З водяним охолодженням
|
|
Товщина [мм]:
|
50 мм
|
|
кількість ребер:
|
15
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
8718042183613
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 31333 |
| Состояние | Новое |
| Охлаждение | Водяное |
| Материал | Алюминий |
| Глубина ядра радиатора | 50 мм |
| Ширина ядра радиатора | 62 мм |
| Длина ядра радиатора | 94 мм |
| Конструктивные особенности | С прокладкой |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Opel, Mini, Ford, Mazda |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 5, Jumpy, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Clubman, Combo, 508, C-Elysee , S-Max, 1007, Mondeo, ASX, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso |
Информация для заказа
- Цена: 2 627 ₴


