
Радиатор охлаждения масла NRF
4 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31071
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31071 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴


