
Радиатор охлаждения двигателя
19 684 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606454
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606454 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 850 мм |
| Ширина ядра радіатора | 179 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Діаметр вихідного отвору | 19.5 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 684 ₴


