
Масляный радиатор Chrysler Mercedes Jeep
4 708 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90784
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Для артикулу або оригінального номера 2:
|
A6421800165
|
|
Довжина [мм]:
|
220
|
|
Тип коробки передач:
|
Ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач
|
|
Тип системи охолодження:
|
З водяним охолодженням
|
|
Товщина [мм]:
|
38
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5707286404663
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 90784 |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | С прокладкой |
| Охлаждение | Водяное |
| Глубина ядра радиатора | 41 мм |
| Длина ядра радиатора | 272 мм |
| Ширина ядра радиатора | 113 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, GL, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, GLC, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
Информация для заказа
- Цена: 4 708 ₴


