
Вентилятор, охлаждение двигателя Fiat
4 834 ₴
- Готово к отправке
- Код: 85564
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Діаметр [мм]:
|
370, 390
|
|
Кількість лопатей вентилятора:
|
8
|
|
Напруга [В]:
|
12
|
|
Номінальна потужність [Вт]:
|
240 вт, 260
|
|
Оснащення / обладнання:
|
Для автомобілів з кондиціонером
|
|
Тип коробки передач:
|
механічна
|
|
кількість полюсів:
|
2
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5707286246232
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 85564 |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | Без блока управления |
| Форма соединителя | Овальный |
| Диаметр | 388 мм |
| Тип вентилятора | Одинарный |
| Количество лопастей | 7 шт |
| Количество контактов | 2 |
| Потребляемая мощность | 216 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Grande Punto, Punto |
Информация для заказа
- Цена: 4 834 ₴


