
Радиатор
4 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94595
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94595 |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 440 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, DS3, 1007, Crossland X / Crossland, 207, 208, C2, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 431 ₴


