
Вентилятор салона Citroen Peugeot Toyota
5 420 ₴
- Готово к отправке
- Код: 87261
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма:
|
Для лівостороннього розташування керма
|
|
|
Діаметр [мм]:
|
141
|
|
|
Напруга [В]:
|
12
|
|
|
Оснащення / обладнання:
|
Для транспортних засобів з / без кондиціонера
|
|
|
кількість полюсів:
|
2
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5707286408449
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 87261 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилятор |
| Потребляемая мощность | 240 Вт |
| Направление вращения | По часовой стрелке |
| Напряжение | 12 В |
| Конструктивные особенности | Без блока управления |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Диаметр | 141 мм |
| Количество контактов | 2 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Совместимость с моделью | 108, C1 |
Информация для заказа
- Цена: 5 420 ₴


