
Вентилятор салона Audi Skoda Volkswagen
4 957 ₴
- Готово к отправке
- Код: 87060
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма:
|
Для лівостороннього розташування керма
|
|
|
Діаметр [мм]:
|
146, 149
|
|
|
Напруга [В]:
|
12
|
|
|
Номінальна потужність [Вт]:
|
207 вт
|
|
|
Оснащення / обладнання:
|
Для автомобілів з автоматичним кондиціонером
|
|
|
Особливості виконання 2:
|
Control unit incl.
|
|
|
Робоча напруга [В]:
|
12
|
|
|
кількість полюсів:
|
4, 6
|
|
|
регулятор:
|
З регулятором числа обертів
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5707286378414
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 87060 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилятор |
| Направление вращения | Против часовой стрелки |
| Напряжение | 12 В |
| Конструктивные особенности | С блоком управления |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Диаметр | 146 мм |
| Количество контактов | 6 |
| Потребляемая мощность | 216 Вт |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Passat, Superb, A4 |
Информация для заказа
- Цена: 4 957 ₴


