
Сальник КПП Corteco Opel Saab Volkswagen
391 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19033952B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота 1 [мм]:
|
8.1
|
|
Висота 2 [мм]:
|
13.9
|
|
Внутрішній діаметр 1 [мм]:
|
35
|
|
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
|
54,84, 54.84
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Асм (поліакрилових каучук)
|
|
Розташування в авто:
|
Приводна вісь, вихід
|
|
вид деталі:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960210791
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 19033952B |
| Состояние | Новое |
| Высота | 8 мм |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Материал | Полиакрилат |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Opel, Alfa Romeo, Saab |
| Совместимость с моделью | Insignia, Signum, Bora, Astra, 156 , Brera, 159 , Zafira , Transporter, 9-3, 9-5, Vectra, Spider, Meriva |
Информация для заказа
- Цена: 391 ₴


