
Сальник КПП Corteco Mitsubishi
415 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19027838B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота 1 [мм]:
|
12
|
|
Внутрішній діаметр 1 [мм]:
|
32
|
|
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
|
65
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Асм (поліакрилових каучук)
|
|
вид деталі:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960278388
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 19027838B |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиакрилат |
| Высота | 12 мм |
| Внутренний диаметр | 32 мм |
| Внешний диаметр | 65 мм |
| Совместимость с моделью | L 300, L200, L400, Pajero Pinin, Pajero |
Информация для заказа
- Цена: 415 ₴


