
Сальник КПП Corteco Mercedes Volkswagen
377 ₴
- Готово к отправке
- Код: 01019483B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота 1 [мм]:
|
6
|
|
|
Внутрішній діаметр 1 [мм]:
|
29.9
|
|
|
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
|
47
|
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Fpm (fluor-kautschuk)
|
|
|
Розташування в авто:
|
Вхід
|
|
|
Тип кручення:
|
праве кручення
|
|
|
вид деталі:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960131232
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 01019483B |
| Состояние | Новое |
| Материал | Фторкаучук |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Высота | 6 мм |
| Внутренний диаметр | 30 мм |
| Внешний диаметр | 47 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, T1, G-Class, T1/TN, SL, C-Class, 124, Passat, Sprinter |
Информация для заказа
- Цена: 377 ₴


