
Сальник Corteco Mitsubishi
378 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19034977B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота 1 [мм]:
|
7
|
|
|
Висота 2 [мм]:
|
8.5
|
|
|
Внутрішній діаметр 1 [мм]:
|
45
|
|
|
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
|
68,2, 68.2
|
|
|
Матеріал виготовлення:
|
Асм (поліакрилових каучук)
|
|
|
Розташування в авто:
|
вихід
|
|
|
вид деталі:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960354303
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 19034977B |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиакрилат |
| Высота | 7 мм |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Внешний диаметр | 68 мм |
| Совместимость с моделью | Pajero |
Информация для заказа
- Цена: 378 ₴


