
Фильтр салона угольный CORTECO Nissan CUBE (Z12), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1)
819 ₴
- Готово к отправке
- Код: 80001721
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
PDF
|
Вага [кг]:
|
0.075
|
|
|
Висота [мм]:
|
25
|
|
|
Довжина [мм]:
|
260
|
|
|
Оснащення / обладнання:
|
Для транспортних засобів з / без кондиціонера, для транспортних засобів з / без кондиціонером
|
|
|
Тип фільтру:
|
||
|
Ширина [мм]:
|
150
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960533869
|
Характеристики
| Вага | 0,075 кг |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з/без системи кондиціонування повітря |
| Ширина | 150 мм |
- 80001720 - 80001721.PDF - Зображення
Оригінальні номери
- NISSAN 278911FC0A, 278911FE0A, B78911FC0A
Застосовність
- NISSAN CUBE (Z12), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 80001721 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan |
Информация для заказа
- Цена: 819 ₴



