
Фильтр Corteco Mazda
746 ₴
- Готово к отправке
- Код: 80001489
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Вага [кг]:
|
0.073
|
|
Висота [мм]:
|
19
|
|
Довжина [мм]:
|
246
|
|
Оснащення / обладнання:
|
Для транспортних засобів з / без кондиціонера, для транспортних засобів з / без кондиціонером
|
|
Тип фільтру:
|
|
|
Ширина [мм]:
|
97
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960523297
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 80001489 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 246 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Высота | 19 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda |
Информация для заказа
- Цена: 746 ₴


